بنام قادر توانا

  شركت صداقت قشم با بهره گيري از دانش و فن آوري روز دنيا بهمراه تجربه بالا در زمينه مواد غذايي و با استفاده ازدستگاه هاي پيشرفته و مدرن توام با صداقت در امور و با توجه به الزام رعايت  حفظ كيفيت در حركتي هدفمند و مشتري مدار سعي در بهبود روند كيفي محصولات خود داشته و بر اين باور است كه  جهت  افزايش سربلندي ايران عزيز همواره  بايد  كوشا باشد.

  شعار ما: حمايت از صادرات توام با بهترين كيفيت مي باشد.

  اين شركت در سال 1384 با اخذ مجوز رسمي در زمينه بسته بندي محصولات مواد غذايي فعال و در سال 1387 به بهره برداري کامل رسيد.

  محصولات  اين شركت  با نام  تجاري سفاري مخصوصِ و سفاري ممتاز توسط پيشرفته ترين دستگاه هاي بسته بندي در فرآيندي كاملا بهداشتي در محل كارخانه توليد مي گردد.

  اين شركت مجهز به  تجهيزات  پيشرفته و مدرن آزمايشگاهي بوده ، لذا كليه آزمايشات فيزيكي و شيميايي و ميكروبي لازم در فرآيند توليد و بعد از آن را بر روي كليه محصولات انجام مي دهد.

  از ويژگيهاي شركت  صداقت قشم بسته بندي محصولات در اوزان متنوع و شكيل با نام تجاري يكسان در راستاي رفع نياز هاي مصرف كنندگان در سبد كامل غذايي مي باشد.

  اين سبد كالايي شامل انواع  حبوبات، آجيل، خشكبار، ادويه، آرد، غلات، سبزي خشك، نمك، قند، شكر، نبات، خرما و انواع ميوه هاي خشك در انواع بسته بندي هاي بهداشتي از قبيل سلفون، كيسه، جعبه مقوايي، وكيوم و كارتن مي باشد.

  موفقيت و روند رو به رشد شركت صداقت قشم ناشي از رعايت حقوق مصرف كنندگان و تهیه و تولید از بهترین مواد اوليه توسط كارشناسان جهت ارتقاء كيفيت و كميت محصولات اين شركت مي باشد.

  • منطقه آزاد قشم - شهرک صنعتی فجر - شرکت صداقت قشم
  • 09173630710-07635344009-07635344008
  Designed by NIKAN

  Please publish modules in offcanvas position.